MSZE ŚWIĘTE
W niedzielę:
8:00, 10:00, 12:00, 17:00
15:00 /skansen/

W tygodniu:
poniedziałek, wtorek, środa, piątek
7:00, 18:00

W czwartek:
16:30 - szkolna; 18:00

W sobotę:
18:00
więcej...

Sobota (20.10)

15.00 ślub: Bryła – Stypa
16.00 ślub: Liana - Liana
18:00 1) Dz. bł. w intencji parafian z okazji 50-cia powstania parafii
2) Za + matkę Cecylię z okazji urodzin, ++ Anielę, Marię, męża Jana, szwagra Mariana
3) Za + męża Ryszarda w roczn. śmierci

Niedziela (21.10) - XXVII Niedziela Zwykła

8:00 Za + Janusza Knicz w 4 roczn. śmierci, ++ rodziców z obu stron
10:00
12:00 Dz. bł. w intencji Agnieszki Śniegoń z okazji 80 roczn. urodzin
15:00/skansen/ Za ++ Stanisława i Anielę Szarańskich
17:00 Dz. bł. w intencji Rafała Gizińskiego z okazji 30 roczn. urodzin

Poniedziałek (22.10) - Wspomnienie św. Jana Pawłą II

7:00 Za ++ Franciszkę Wiśniowską, ++ córki i zięciów, ++ pokrewieństwa
18:00 Za + męża Stanisława, syna Bogdana Kubas, ++ rodziców z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek (23.10)

7:00 Za + Rudolfa Zadyńskiego, ++ rodziców Mariannę i Piotra
18:00 Za + Stanisława Mroczek od sąsiadów z ul. Mościckiego 13 i 13a

Środa (24.10)

7:00 Za ++ s. Modestę, Andrzeja Serafińskiego
18:00 Za + Janinę Doktorczyk w 1 roczn. śmierci

Czwartek (25.10)

16:30 Dz. bł. w intencji Łukasza z okazji urodzin i imienin
18:00 Za + ojca Adolfa, ++ teściów Zofię i Bogusława Bazan, szwagra Jerzego Tyksińskiego

Piątek (26.10)

7:00 Za + męża Tadeusza Kuklę z okazji imienin, + Kazimierza Giżewskiego, ++ rodziców z obu stron
18:00 Za ++ rodziców Zofię i Stanisława Sipiora, Julię i Ludwika Gondek, ++ z pokrew.

Sobota (27.10)

18.00 1) Dz. bł. w pewnej intencji, + męża Stefana
2) Za + Janinę Ochudło od lokatorów z ul. Konopnickiej 15a

Niedziela (28.10) - Rocznica poświęcenia kościoła

8:00 Za ++ rodziców Ćmok, Zaczek, + brata Wincentego
10:00 Za + Józefę Dzikowską w 20 roczn. śmierci, Juliannę, Dominikę, Józefa Pęcherz
12:00 Dz. bł. w intencji Małgorzaty Resner, Aleksandra Rusina z okazji 1 roczn. urodzin
15:00 /skansen/ Za + Jana Heidenreich, ++ pracowników Skansenu
17:00 Za ++ Tadeusza i Grzegorza Zastawnych

Poniedziałek (29.10)

7:00 Za + Janinę Pawłowską z okazji urodzin
18:00 Za + Jana Ocylok w 5 roczn. śmierci, ++ rodziców, teścia, pokrew. z obu stron

Wtorek (30.10) - Rocznica poświęcenia Katedry w Katowicach

7:00 Za + ojca Józefa Szkop
18:00 Za + ojca Franciszka Skrzypiec w roczn. śmierci, + matkę Annę

Środa (31.10)

7:00 Za + Ludwika w roczn. śmierci, ++ Martę, Jolantę Stanisławiak, ++ z pokrew.
18:00 Za + ojca Gerarda w 20 roczn. śmierci, ++ z rodzin Moch, Filipiak

Czwartek (1.11) - Uroczystość Wszystkich Świętych

8:00 Za + Franciszka Kukowkę, ++ z rodzin Kukowka Springer
10:00 Za + Marię Morcinek
12:00 Za ++ z rodzin Wrona, Romanowski, Kotas, Kołodziej, Kosecki

Piątek (2.11)

7:00 Za ++ rodziców Jadwigę i Bronisława, ++ z rodzin Borszcz, Serafiński
8:30 Za + męża Teodora, ++ rodziców z obu stron, + matkę chrzestną
18.00 Za ++ Krystynę i Joachima Popek w 9 roczn. śmierci

Sobota (3.11)

7:00 W intencji czcicieli Niepokalanego Serca NMP oraz parafian
18:00 Za ++ z rodzin Mańdok, Ptak

Niedziela (4.11) - XXXI Niedziela Zwykła

8:00 Za ++ Franciszka i Cecylię Kuliberda, Antoniego i Agnieszkę Sieroń
10:00 Za + Stanisławę Jakubowską w 13 roczn. śmierci, + Antoninę Jakubowską, Honoratę i Piotra Bieszczad
12:00 Za + Cecylię Ochsenfarth
17:00 Za ++ rodziców Juliannę i Stanisława, Stanisławę i Antoniego, brata Sylwestra, siostrę Zofię

Gazetka
Biblia
Liturgia na dziś